Kelime Cambazı

Kelime Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Libra Softworks
Kelime Cambazı mobil oyununda kelimeleri bulmacaları çalışarak eğlenceli anlar yaşayabileceksiniz.

Kelime Cambazı mobil oyunu kelimeler ile içli dışlı olacağınız, kelime hazinenizi doldururken bir yandan da eğleneceğiniz heyecanlı bir mobil oyundur. Oyunumuza sizde ücret ödemeden sahip olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Muhteşem bir oyun ambiansı olan Kelime Cambazı oyununda zaman zaman zorlanabilirsiniz. Buna rağmen vazgeçemeyeceğiniz kaliteli bir mobil oyun ile karşı karşıyasınız. Oyunumuzu Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek sahip olabilirsiniz. 

Kelime bilginize güveniyorsanız ve kendinizi test etmek istiyorsanız Kelime Cambazı sizleri bekliyor. Kelime Cambazı daha önce oynadığınız kelime oyunlarının aksine daha zorlu ama bir o kadar da eğlenceli bir oyun deneyimini sizlere yaşatıyor. Kelime Cambazı ile gizli kelimeleri bulup, zekâ ve beyin egzersizi yapabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Nerede, ne zaman, nasıl istersen eğlence avuçlarınızın içerisinde. 

Oyunumuzda çözmeniz için sizleri tam 225 bölüm ve 1000?den fazla kelime bekliyor. Bunun üstesinden gelebilecek misiniz?Oyunda ki amacınız altıgen harflerden ve renklerden oluşan bulmacalar içerisinde ki kelimeleri bulmak ve bir sonraki bölüme geçmektir. Takıldığın zaman ipucunu kullanabilir ve kelime avına devam edebilirsin. Kelime Cambazı tamamen ücretsizdir. Ayrıca internet gerektirmeden de oynanabilir. Satın almanızı gerektirecek hiçbir içerik barındırmaz.

Kelime Cambazı indir
DİĞER SÜRÜMLER